Kanada Göçmenlik Programları Başvuruları

Kanada, göçmenler için dünyanın en misafirperver ülkeleri arasındadır ve kişi başına en yüksek giriş oranlarından birine sahip ülkedir. Hükümet göçmenlere dil eğitimi, sağlık ve sosyal yardım programları sunmaktadır. Deneyimli Göçmenlik hukuku ekibimiz çok çeşitli göçmenlik hizmetleri sunar. Göçmenlik ekibimiz, Kanada Göçmenlik Bürosu için geçici vize veya daimi ikamet izni ile en etkili eylem planını planlamanıza yardımcı olmak için gerekli tavsiye ve rehberliği sağlar.

Kanada göçmenlik işlemleri

Kanada Göçmenlik Programları Başvuruları

Kanada, dünyadaki göçmenleri en çok misafir eden ülkedir. Kanada göçmenlik politikası, göçmenlerin ekonomik büyümesi dahil olmak üzere ülkenin kalkınmasında önemli roller oynadıkları gerçeğine dayanmaktadır. Kanada ya göçün avantajları arasında; güvenlik, eğitim, meslekler, demokratik bir siyasi sistem, evrensel sağlık hizmetleri ve çok kültürlülük gibi birçok etken bulunmaktadır.

Kanada’ya göç etme

Kanada’ya göç etme istekleri bulunan göçmenlerin ülkeye daha hızlı giriş yapmasını Büromuzca kolaylaştırmaktadır.

Kanada, göçmenler için dünyanın en misafirperver ülkeleri arasındadır ve kişi başına en yüksek giriş oranlarından birine sahip ülkedir. Hükümet göçmenlere dil eğitimi, sağlık ve sosyal yardım programları sunmaktadır. Deneyimli Göçmenlik hukuku ekibimiz çok çeşitli göçmenlik hizmetleri sunar. Göçmenlik ekibimiz, Kanada Göçmenlik Bürosu için geçici vize veya daimi ikamet izni ile en etkili eylem planını planlamanıza yardımcı olmak için gerekli tavsiye ve rehberliği sağlamaktadır.

Pek çok insan Kanada’ya vizesiz ziyaretçi olarak gelebilse de bazı kişilerin ülkeyi ziyaret etmek, okumak ve çalışmak için vizeye ihtiyacı olabilir. Kanada’ya göç etmek ve Daimi Oturma İzni sahibi olmak isteyebilenler olduğu gibi, bazı kişilerinde Kanada’da Mülteci Koruması talep etmelerini gerektirecek koşullarda olabilir. Burada toprak sahibi bir göçmen veya mülteci olarak kalmak uzun ve genellikle karmaşık bir süreçtir. İster Kanada’da kalmayı planlıyor olun, ister kalıcı olarak Kanada’da çalışmak ve yaşamak istiyor olun, ekibimiz Kanada’da bulunan iş ortaklarının desteği ile size doğru hukuki tavsiyelerle yardımcı olabilir ve göçmenlik süreci boyunca size destek olabilir.

Göçmenlik her insan için hayat değiştiren bir karar olduğu ve stresli ve kafa karıştırıcı olabileceğinden,  profesyonel ekibimiz size şu konularda yardımcı olabilmektedir:

 • İlgili tüm göçmenlik formlarını hazırlamak ve doldurmak;
 • İstenen belgeleri toplamanız ve sizi Kanada göçmenlik akımlarına başvurmaktan 5 yıla kadar men edecek yanlış beyanlardan kaçınmanız için size rehberlik etmek;
 • Göçmenlik başvuru paketinin zamanında sonuçlandırılması; ve
 • Kanada hükümetine doğru göçmenlik başvuru paketinin sunulması.

Kanada Federal Hükümetine göre, önümüzdeki üç yıl içinde bir milyondan fazla göçmen ülkeye kabul edilecek. Kanada’da 70’ten fazla göçmenlik programı mevcuttur, ancak programlardan iki tanesinin de ilerlemek diğerlerine nazaran daha kolaydır. Kolaylıkları ise zamanda tasarruf ve başarı şansının diğerlerine göre yüksek olmasıdır.  Bunlar; Vasıflı, kalifiye işçi (Hızlı Giriş) ve Öğrenci programlarıdır.

Vasıflı, kalifiye işçi (Hızlı Giriş) olarak Daimi oturma izni

Bahsedilen program, Kanada’da daimi oturma izni sağlayan, Kanada’nın en çekici göçmenlik programlarından biridir. Programlar genellikle altı aydan bir yıla kadar sürmekte olup en hızlı işlem süreçlerinden birine sahiptir. Ayrıca başvuruda aile üyenize eşlik edebilirsiniz.

Gerekenler:

 • Lisans Derecesi veya Yüksek Lisans / Diplomalar / Sertifikalar
 • Minimum 3 yıllık deneyim
 • Dil yeteneği (İngilizce veya Fransızca)
 • 40 yaşından büyük olmama

Faydaları:

 • Aile üyelerinize eşlik edebilme,
 • Çocuklar İçin Ücretsiz Eğitim,
 • Ücretsiz Sağlık Sigortası,
 • İşsizlik yardımları,
 • Üç yıl sonra Kanada Vatandaşlığı,

Müvekkil Ödemeleri

Sözleşmenin imzalanması üzerine ilk ödeme

 

1.000$
Kanada Göçmenlik Profilinde profil açılışı için ikinci ödeme 1.000$
Kanada Göçmenlik Bürosundan davet mektubunu aldıktan sonra üçüncü ödeme 1.000$
Kanada Göçmenlik Bürosundan Vize alımı sonrası son ödeme 1.000 $

Öğrenci (Geçici Vize)

Kanada da Lise ve Üniversitelerde verilen eğitim dünyadaki en iyi eğitim sistemlerinden biridir. Öğrenciler ayrıca, çeşitli Kanada göçmenlik programları aracılığıyla daimi ikamet başvurusu koşullarını yerine getirerek Kanada’ya kalıcı oturma izni olarak da yerleşebilirler.

Gerekenler:

 • Kabul Mektubu: Başvuru sahibi, Kanada’da belirlenmiş bir eğitim kurumundan bir Kabul Mektubu sunmalıdır. (Öğrencinin Kanada eğitim sistemlerinden Kabul Mektubunu almasına yardımcı olmaktayız)
 • Fonlar: Müvekkil, öğrenim ücretlerini ödemek ve Kanada da eğitimi sırasında geçinebilmesi için yeterli olan fonların kanıtını eklemelidir.
 • Kalma amacı: Müvekkil, Kanada’da okumak için net bir niyete sahip olmalı ve göçmenlik memurunu ülkeyi öğrenim izni dahilinde terk ettiği konusunda tatmin ve ikna etmelidir.

Faydaları:

 • Birinci sınıf üniversiteler ve kolejler
 • Okurken çalışma imkanı
 • Daha düşük öğrenim ücretleri
 • Mezuniyet sonrası çalışma izni alma fırsatı
 • Kanada daimi ikametgahına giden bir yol olması

 Öğrenci Müvekkil Ödemeleri

Sözleşmenin imzalanması üzerine ilk ödeme

 

700$
Kolej veya üniversiteden kabul mektubu üzerine ikinci ödeme 700$
Kanada Göçmenlik Bürosu’na başvuru üzerine üçüncü ödeme. 700$
Göçmenlikten Öğrenci Vizesi alımı sonrası son ödeme 700 $

Oturma İzni ve Öğrenci Vizesi Almak İçin Yeterliliğe Sahip Olup Olmadığınızı Hemen Öğrenin!

Kanadalı çözüm ortaklarımızın yardımı ile hazırladığımız formu aşağıda sunuyoruz. Formu doldurarak Kanada’ya yerleşmek için yeterliliğe sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Form linki aşağıda yer almaktadır. Formu doldurmanızı müteakip ekibimiz başvurunuzu değerlendirecek ve sizlere geri dönüş yapacaktır.

Forma ulaşmak için tıklayın!

Comments

No comments yet.

Send Comment