E-Toplantı

Hizmetlerimize uzaktan kolayca ve hızlı bir şekilde erişim mümkündür. Müvekkillerimizin büromuza gelerek harcadıkları zaman, emek ve masraflar ortadan kaldırılarak, hizmetlerimize uzaktan etkin erişim sağlanmıştır. Özellikle, farklı şehir veya ülkelerde bulunan müvekkillerimizin bilgi alma ve iletişim ihtiyaçları Uzaktan Hizmetlerimiz (E-Ofis) ile hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

E-ofisimiz sayesinde mevcut müvekkillerimizle veya müvekkil adaylarımızla E-toplantı yapmak suretiyle sunduğumuz hizmetlere kolayca ve hızlı bir şekilde erişim mümkündür. Müvekkillerimizin büromuza gelerek ilgili oldukları dosya, iş ya da işlemler hakkında bilgi almak için harcadıkları zaman, emek ve masraflar ortadan kaldırılarak, hizmetlerimize etkin erişim sağlanmıştır. Özellikle, farklı şehir veya ülkelerde bulunan müvekkillerimizin bilgi alma ve iletişim ihtiyaçları E-toplantı hizmetimizle süratlı bir şekilde karşılanmaktadır.

Görüntülü ve sesli E-görüşme veya E-toplantı, aşağıdaki uygulamalardan sizin tercih edeceğiniz herhangi birisi  üzerinden gerçekleştirilecektir.

  • “SKYPE”, Bilgisayarınızda “skype” programı yoksa bu programı indirmek için tıklayınız.
  • “ZOOM”, Bilgisayarınızda “Zoom” programı yoksa bu programı indirmek için tıklayınız.
  • “MICROSOFT TEAMS”, Bilgisayarınızda “Microsoft Teams” programı yoksa bu programı indirmek için tıklayınız.

Comments

No comments yet.

Send Comment