E-Teklif

Hizmetlerimize uzaktan kolayca ve hızlı bir şekilde erişim mümkündür. Müvekkillerimizin büromuza gelerek harcadıkları zaman, emek ve masraflar ortadan kaldırılarak, hizmetlerimize uzaktan etkin erişim sağlanmıştır. Özellikle, farklı şehir veya ülkelerde bulunan müvekkillerimizin bilgi alma ve iletişim ihtiyaçları Uzaktan Hizmetlerimiz (E-Ofis) ile hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

Uzaktan sunduğumuz E- danışmanlık, internet üzerinden yazılı/görüntülü/sesli danışmanlık, hizmetimiz için E-Teklif isteyebilirsiniz.

E-teklif hizmetimizden yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri detaylı olarak tanımlamanız ve incelenmesi istenilen dokümanlarla birlikte e-posta adresimize gönderilmeniz gerekir. Gönderdiğiniz e-posta içeriğinde iletişim bilgilerinin de yer alması, size daha hızlı ulaşmamızı sağlar. Aynı gün içerisinde tarafınıza, mesajınızı aldığımıza dair bir teyit mesajı gönderilir. Teyit mesajında e-teklif de yer alır.

Hizmetlerimizden yararlanma konusunda karşılıklı mutabakata varılması üzerine, en kısa zamanda hukuki sorununuz hakkında çözümler içeren yazılı dokümanımız e-posta yoluyla PDF veya WORD ortamında tarafınıza ulaştırılır. Arzu edilmesi halinde ıslak imzalı olarak da adresinize ayrıca gönderilir. İlave olarak, ihtiyaç olması ve istenilmesi durumunda web sayfamız üzerinden e-görüşme veya e-toplantı da gerçekleştirilebilir.

Comments

No comments yet.

Send Comment