E-Dosya

E-Dosya Sistemimiz; müvekkillerimizin kendi dosyalarını, bizimle bire bir iletişime geçmeden, dijital ortamda takip edebilmesine imkan sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde müvekkillerimiz anlık olarak dosyaları hakkında yapılan işlemleri inceleyebilir, dilerse dosyaları ile ilgili dokümanları görüntüleyebilir veya muhasebe işlemlerine yönelik kayıtlarını takip edebilir.

E-Dosya modülümüze kullanıcı adı ve şifrelerinizi girerek veri tabanımızdaki şahsi bilgi ve belgelerinize ulaşabilir, iş ve işlem süreçlerinizin son durumlarını öğrenebilirsiniz.

Kullandığımız dijital dönüşüm ve bulut tabanlı sistemler, iş yapış şekillerimizi daha verimli ve etkin hale getirmiştir. Özellikle müvekkil e-dosya modülümüz, müvekkillerimizle daha yakın ve sağlıklı iletişim kurulmasını, müvekkillerimizin kendi iş süreçlerini verimli şekilde takip edebilmelerini sağlamıştır. Müvekkil modülümüz ile her bir müvekkil dijital ortamdaki bilgilerine tek tuşla, istediği her yerden ve her zaman ulaşılabilme imkanına sahiptir. 

Müvekkil e-dosya modülümüz masaüstü bilgisayarlar yanı sıra, telefon ve tabletler üzerinden de hızlı şekilde ulaşabilir ve kullanabilir. E-platformlarımız kolay kullanım düşünülerek tasarım yapılmıştır. Ayrıca, bulut sistemi kullanıldığından istediğiniz her yerden güvenli şekilde erişim mümkündür. 

Comments

No comments yet.

Send Comment