Yayınlar

Sosyal sorumluluk bilincimizin bir gereği olarak çalışma ekibi mensuplarımızın bilgi ve tecrübe birikiminin ürünü olan bazı çalışmaları hukuka ilgi duyanlarla, hukukçu adaylarıyla, meslektaşlarımızla ve genel olarak toplumumuzla paylaşılmaktadır. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır

Sosyal sorumluluk bilincimizin bir gereği olarak çalışma ekibi mensuplarımızın bilgi ve tecrübe birikiminin ürünü olan, ilgi çekici ve merak uyandırıcı üslupla kaleme alınan, daha önce ele alınmayan hukuki konuları irdeleyen ve yeni bakış açıları getiren çalışmaları; hukuka ilgi duyanlara, hukukçu adaylarına, meslektaşlarımıza ve genel olarak toplumuma farklı bir okuma deneyimi sunmak amacıyla paylaşılmaktadır. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır.

Ekip mensupalarımız tarafından hazırlanan kitaplarkitapta bölümlermakalelerköşe yazıları ve raporlar bu kısımda okuyucuların yararlanmasına sunulmuştur. 

Genel bilgilendirme amacıyla erişime açılan çalışmalar, hukuki mütalaa veya tavsiye niteliğinde değildir.

Erişime açılan çalışmaların telif ve yararlanma hakları büromuza ait olup açıkça yazılı izin verilmedikçe tamamen veya kısmen iktibas edilemez, çoğaltılamaz ve/veya başka bir yerde yayınlanamaz.

Comments

No comments yet.

Send Comment