Ortak AvukatlarımızıTanıyalım!

Alanında essiz deneyim, liyakat ve spesifik konularda uzmanlık sahibi ve müvekkil sorunlarının çözümüne odaklı ortak avukatlarımız hakkındaki bilgiler bu kısımda yer almaktadır.

Ekonomik suçlar, kara-para aklama suçu, ihaleye fesat karıştırılması, suç gelirlerinin aklanması, ticari sır veya bankacılık sırrının ifşası, kaçakçılık suçları, vergi suçları, rüşvet, zimmet, yolsuzluk, sahtecilik, beyaz yaka suçları, ticari şirket yönetici suçları, özel hayatın gizliliğini ihlal, bilişim sistemine girme gibi alanlarda sunduğu hizmetler odaklanmaktadır.
Detaylı Bilgi

shadow

Arb. Av. Prof. Dr. Vahit Bıçak İle İletişim

Arabulucu Avukat Prof. Dr. Vahit BIÇAK ile iletişim formu ve/veya sosyal medya hesapları vasıtasıyla irtibat kurabilirsiniz.

shadow

Avukat & Arabulucu Ayşe Bıçak Ertekin, Çorum – Alaca doğumludur. Lisans eğitimini İstanbul’da Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, avukatlık stajını ise İstanbul Barosunda tamamlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından 3. Sınıf Noterliklere atanma hakkı kazanmıştır. Av. Arb. Ayşe Bıçak Ertekin, ceza hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, icra hukuku, aile hukuku, tazminat ve tüketici hakları gibi alanlarda çalışmaktadır.
Detaylı Bilgi

shadow

Av. Ayşe BIÇAK ERTEKİN İle İletişim

Avukat Arabulucu Ayşe BIÇAK ERTEKİN ile iletişim formu ve sosyal medya vasıtasıyla irtibat kurabilirsiniz.

shadow