Avukatlarımızı Tanıyalım!

Her biri alanında essiz deneyim sahibi, spesifik konularda uzman ve müvekkil sorunlarının çözümüne odaklı avukatlarımız hakkındaki bilgiler bu kısımda yer almaktadır.

Prof. Bıçak, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu (1985-1989). Aynı üniversitede yüksek lisans öğrenimine başladı. 1990 yılında yurtdışında yüksek lisans ve doktora eğitimi yapmak üzere Devlet Bursu kazandı. Doktorasını, İngiltere’de, Nottingham Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1996 yılında ‘Hukuka Aykırı Elde Edilen Deliller’ konulu tezini savunarak ceza hukuku alanında tamamladı. 1999 yılında “yardımcı doçent”, 2002 yılında “doçent” ve 2008 yılında “profesör” akademik unvanlarını aldı.
Detaylı Bilgi

shadow

Arb. Av. Prof. Dr. Vahit Bıçak İle İletişim

Arabulucu Avukat Prof. Dr. Vahit BIÇAK ile iletişim formu ve/veya sosyal medya hesapları vasıtasıyla irtibat kurabilirsiniz.

shadow

Avukat & Arabulucu Ayşe Bıçak Ertekin, Çorum – Alaca doğumludur. Lisans eğitimini İstanbul’da Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, avukatlık stajını ise İstanbul Barosunda tamamlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından 3. Sınıf Noterliklere atanma hakkı kazanmıştır. Av. Arb. Ayşe Bıçak Ertekin, ceza hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, icra hukuku, aile hukuku, tazminat ve tüketici hakları gibi alanlarda çalışmaktadır.
Detaylı Bilgi

shadow

Av. Ayşe BIÇAK ERTEKİN İle İletişim

Avukat Arabulucu Ayşe BIÇAK ERTEKİN ile iletişim formu ve sosyal medya vasıtasıyla irtibat kurabilirsiniz.

shadow

Av. Ahmet Cumhur Korkmaz, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu. 1995 yılından beri serbest avukatlık yapmaktadır. Av. Ahmet Cumhur Korkmaz, Sincan Kaymakamlığı Milli Eğitim Müdürlüğünün avukat ve danışmanlık (İdari yargı ve kamu personeli disiplin hukuku) görevlerini de yürütmektedir.
Detaylı Bilgi

shadow

Av. Ahmet Cumhur KORKMAZ İle İletişim

Avukat Ahmet Cumhur KORKMAZ ile iletişim formu ve sosyal medya vasıtasıyla irtibat kurabilirsiniz.

shadow

Avukat Beyza Gözde Bıçak, İngiltere’nin Nottingham şehrinde 1993 yılında Dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da, sırasıyla Dedeman İlköğretim okulu ve Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise sonrası, ÖSYM tarafından düzenlenen YGS- LYS sınavında 2013 yılında iki milyon kişi arasında Türkiye derecesi yaparak ilk 300 kişi arasında yer aldı ve Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne tam burslu olarak yerleşti.
Detaylı Bilgi

shadow

Av. Beyza Gözde BIÇAK İle İletişim

Avukat Beyza Gözde BIÇAK ile iletişim formu ve sosyal medya vasıtasıyla irtibat kurabilirsiniz.

shadow

Uluslararası ticaret hukuku, rekabet hukuku, dambing ve subvansiyon hukuku, internet hukuku, çok uluslu sözleşmeler ve uyuşmazlıklar, tahkim ve alternatif uyuşmazlık çözüm yolları, şirket birleşme ve devralmaları, Büyükelçiliklere hukuki danışmanlık, Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen şirketlere yatırım danışmanlığı gibi alanlarda uzmanlaşmıştır.
Detaylı Bilgi

shadow

Av. Vahdet Talha BIÇAK İle İletişim

Avukat Vahdet Talha BIÇAK ile iletişim formu ve sosyal medya vasıtasıyla irtibat kurabilirsiniz.

shadow