Avukatlarımızı Tanıyalım!

Bıçak Hukuk’un her biri alanında deneyimli ve uzman avukatlarının detaylı özgeçmişleri bu kısımda yer almaktadır.

Prof. Bıçak, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu (1985-1989). Aynı üniversitede yüksek lisans öğrenimine başladı. 1990 yılında yurtdışında yüksek lisans ve doktora eğitimi yapmak üzere Devlet Bursu kazandı. Doktorasını, İngiltere’de, Nottingham Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1996 yılında ‘Hukuka Aykırı Elde Edilen Deliller’ konulu tezini savunarak ceza hukuku alanında tamamladı. 1999 yılında “yardımcı doçent”, 2002 yılında “doçent” ve 2008 yılında “profesör” akademik unvanlarını aldı.
Detaylı Bilgi

shadow

Avukat & Arabulucu Ayşe Bıçak, Çorum – Alaca doğumludur. Lisans eğitimini İstanbul’da Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, avukatlık stajını ise İstanbul Barosunda tamamlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından 3. Sınıf Noterliklere atanma hakkı kazanmıştır.
Av. Ayşe Bıçak, ceza hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, icra hukuku, aile hukuku, tazminat ve tüketici hakları gibi çeşitli alanlarda çalışmaktadır.
Detaylı Bilgi

shadow

Av. Ahmet Cumhur Korkmaz, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu. 1995 yılından beri serbest avukatlık yapmaktadır. Av. Ahmet Cumhur Korkmaz, Sincan Kaymakamlığı Milli Eğitim Müdürlüğünün avukat ve danışmanlık (İdari yargı ve kamu personeli disiplin hukuku) görevlerini de yürütmektedir.
Detaylı Bilgi

shadow

Av. Vahdet Talha Bıçak 12 Ocak 1995 tarihinde Nottingham İngiltere’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini, sırasıyla Dedeman İlköğretim okulu ve Ayrancı Anadolu Lisesinde tamamladı. 2013 yılında ÖSYM’nin düzenlediği YGS- LYS sınavında 600.cü oldu. 2013 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne yarı burslu olarak başladı.
Detaylı Bilgi

shadow