İletişim Formu

CAPTCHA
Lütfen bekleyin...

İstanbul Avrupa Ofisimiz

İstanbul Avrupa Ofisimiz, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde bulunmaktadır. Ofisimize ulaşım, toplu taşım araçlarıyla mümkün bulunmaktadır. M1A metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inerek ofisimize ulaşabilirsiniz. Metrobüs ile gelmek isterseniz, D-100 Karayolu boyunca Anadolu yakasında Söğütlüçeşme ile Avrupa yakasında Beylikdüzü arasında çalışmakta olan Metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağında inin. Buradan havalimanı metrosuna (M1A) aktarma yapın. İETT otobülerini kullanarak Şirinevler otobüs durağına ulaşın. Buradan havalimanı metrosuna (M1A) aktarma yapın. Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inin.
Özel aracınızla gelmek için, D-100, TEM ve sahil yolları üzerinden Atatürk Havalimanı istikametini takip ederek fuar alanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Havayolu vasıtasıyla gelecekseniz; Atatürk Havalimanı’ndan M1A metro hattına binerek bir istasyon sonra Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inin.
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan; Havataş ile Taksim’e veya İETT’nin E-3 hat numaralı otobüsleriyle 4. Levent Metro’ya ulaşın. Bu noktalardan raylı sistem ile havalimanı metrosuna (M1A) aktarma yapın. Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inin.

Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, A-3 Blok, K. 16, No: 460, Yeşilköy, Bakırköy / İSTANBUL

Tel: + 90 (0543) 570 58 18
Faks: + 90 (0312) 473 39 62

E-Posta: iletisim@bicakhukuk.com
Web: https://www.bicakhukuk.com

Bıçak Hukuk Sosyal Medya